Baktoma ZS - najlepší spôsob ako odstrániť zápach zo žúmp a septikov

Ako odstrániť nepríjemný zápach septiku alebo žumpy?

Tiež poznáte ten typický zápach septiku, žumpy, alebo suchého WC pri náhlej zmene počasia, alebo pri vyšších teplotách? Máte v septiku chrasty, nánosy, alebo kaly, ktoré znižujú maximálny objem septiku a musíte často platiť za vývoz septiku alebo žumpy?

Máme pre Vás a Váš rodinný dom, chalupu, alebo chatu sa septikom, žumpou, alebo suchým záchodom pomoc. Výrobok BAKTOMA ZS od spoločnosti Baktoma Vám pomôže odstrániť zápach aj kaly zo septiku, alebo žumpy.

S produktami spoločnosti Baktoma nemusíte často platiť drahý vývoz žumpy a septiku a následnú likvidáciu organických odpadov!

Výrobok BAKTOMA ZS je zmes vybraných a špeciálne vypestovaných kmeňov baktérií, ktoré rozkladajú organické látky. Keď sa baktérie dostanú do vody obsahujúce organický odpad, začnú byť aktívne, začnú produkovať špecifické enzýmy, s ktorých pomocou dokážu rozkladať bielkoviny, škrob, uhľohydráty, živočíšne a rastlinné tuky, papier a ďalšie organické odpadové materiály. Baktérie vyšľachtené v laboratóriách spol. BAKTOMA sú rýchle a veľmi účinné. Svojim pôsobením odstránia zápach a celý zdroj zápachu. Tiež značne predĺži interval vyváženia septiku či žumpy. Výrobok BAKTOMA ZS znižuje hromadenie pevných nežiaducich organických látok, kalov a tvorbu peny. Pôsobením baktérií sa z pevných kalov a usadenín stáva odpadová voda, ktorú je možné bez akýchkoľvek obáv použiť ako hnojivovú zálievku pre kvety či zatrávnenej plochy.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché. Váš septik obsahuje malé množstvo baktérií, ktoré pomáhajú rozkladať organický odpad. Pridaním našich baktérií zvýšite obsah baktérií vo Vašom septiku a tým aj veľmi výrazne zrýchlite rozklad organického odpadu. 90% organického odpadu (fekálie) je tvorený z uhlíka, kyslíka a vodíka, ktoré sa v septiku vyskytujú v zlúčeninách. Tieto zlúčeniny baktérie neustále rozkladajú na jednoduchšie a jednoduchšie látky, až ich nakoniec rozloží na vodu H2O a oxid uhličitý CO2, kde CO2 sa uvoľňuje vo forme plynu do ovzdušia a voda H2O zostáva v septiku.
Naše bakteriálne prípravky teda priamo a veľmi účinne rozkladajú zdroje zápachu a tým odstránia zápach zo septiku vrátane chrást a kalov!
 
Baktoma dodáva bakteriálne zmes v prášku, aby boli baktérie dlhšie uchovateľné. Pred použitím musíte baktérie aktivovať, oživiť. Postup je veľmi jednoduchý – potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody (max: 40 ° C) v pomere plná odmerka: 2l vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do WC alebo iného odpadu.
Dôležité upozornenie: Vyvarujte sa aplikácie dezinfekčných prostriedkov, ktoré obsahujú vysoké množstvo chlóru a lúhov, ktoré ústia do ošetreného septiku či žumpy. Tieto prostriedky znižujú činnosť baktérií. Na čistenie toaliet, umývadiel, apod. Môžete využiť naše nové bakteriálne prípravky na čistenie WC, kobercov alebo čalúnenia.
Každý nami ponúkaný výrobok spoločnosti Baktoma je 100% ekologický a prírodný produkt. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé bakteriálne kmene, kyseliny, lúhy, fosfáty či ďalšie ekologicky nevhodné látky.

Bakteriálna sila:

Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už 8 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálna sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje).
Čím vyšší obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa aj jeho bakteriálna sila. Z toho dôvodu uvádzame u každého nášho prípravku počet baktérií!
 
Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad!
U našich prípravkov nekupujete mačku vo vreci – pri každom výrobku uvádzame počet baktérií!

Všetky naše prípravky do septiku nájdete >>> TU <<