O nás

Zameriavame sa na predaj bakteriálnych enzymatických zmesí pre rozklad všetkých organických odpadov. Naše produkty sa využívajú v poľnohospodárstve, bioplynových staniciach, na dezinfekciu, vo výrobnej sfére, na čistenie odpadových vôd, pri čistení jazierok a rybníkov, žúmp, latrín a tiež sa produkty používajú na rozloženie tukov. Spoločnosť bola založená v roku 2015 na základe dlhoročných skúseností s predajom produktov na dané potreby.

Náš cieľ

Naším cieľom je spokojný zákazník. Preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň služieb,  garantovať čo najvýhodnejšie ceny, poznať a pravidelne informovať našich zákazníkov o novinkách a akciách prostredníctvom newsletterov a príspevkov na sociálnej siete Facebook.

Naša vízia

Víziou našej spoločnosti je zvýšenie počtu revitalizácií ekologickým spôsobom a presadenie ekologického čistenia odpadu a odpadových vôd, čo by mohlo viesť k lepšej  ochrane životného prostredia, keďže chemické prípravky zapríčiňujú jeho znečistenie. Prírodu máme len jednu poďme ju spolu ochrániť.

Vyčistili sme Štrbské pleso

Úspešne sme revitalizovali Štrbské Pleso, jedno z najznámejších slovenských jazier, prostredníctvom bioenzymatickej zmesi PTP Plus. V roku 2013 sa jazero dostalo do verejného povedomia kvôli zhoršeniu kvality vody, čo ohrozovalo vzácne ryby. Mechanické a chemické riešenia neprichádzali do úvahy vzhľadom na ochranu prírody. Našou jedinou možnosťou bolo ekologické revitalizovať jazero pomocou biologicky rozložiteľných baktérií. Aplikáciou prípravku PTP Plus sme úspešne znížili organické usadeniny, kal a odstránili sinice a riasy, čím sme výrazne zlepšili kvalitu vody a pritiahli pozornosť turistov. Štrbské Pleso sa tak opäť stalo perľou Slovenska s krištáľovo čistou vodou.