Baktérie do jazierka a rybníčkov

5 položiek celkom
Baktérie do jazierka a rybníčkov - Baktoma JR 0,5kg
od €21,90

Extra účinné baktérie do jazierok a rybníkov. /AKCIA 2+1/ Prírodne baktérie pre Vaše čisté záhradné jazierko alebo záhradný rybníček bez siníc a rias (pre 15 m2).

Kód: JR/0-5
Baktérie do jazierka a rybníkov - PTP PLUS 1kg
Tip
ZADARMOZADARMO
od €59

Extra účinné baktérie do rybníkov a jazier. /AKCIA 2+1/ Prírodný bakteriálny výrobok pre čisté jazerá a rybníky bez siníc a organického bahna (pre 200 m2).

Kód: PTP/1 X
startovcie
od €21,90

Extra účinné štartovacie baktérie do jazierok a rybníkov. /AKCIA 2+1/ Prírodné štartovacie baktérie pre Vaše čisté záhradné jazierko a záhradný rybníček po zime...

Kód: JS/0-5
Laktobaktérie do jazierka - LBA PLUS 0,5kg
od €29,90

Laktobaktérie do jazierok a rybníčkov. /AKCIA 2+1/ Prírodné laktobaktérie zaisťujúci výborný zdravotný stav rýb vo Vašom jazierku alebo rybníčku (pre 25 m2).

Kód: LBA/0-5
Zazimovač jazierka a rybníčkov - Baktoma ZR 0,5kg
od €21,90

Extra účinné baktérie do jazierok a rybníčkov. /AKCIA 2+1/ Prírodné baktérie pre zazimovanie Vášho jazierka alebo rybníčka pri nízkych teplotách.

Kód: ZR/0-5

Bakteriálne prípravky pre jazierka a rybníčky s biologicky aktívnou zložkou, ktorá efektívne a rýchlo zbavuje vaše jazierko usadením a organického znečistenia. Účinné baktérie zvyšujú priehľadnosť v jazierku a obnovujú jeho biologickú rovnováhu zlepšujú čistotu vody a vytvárajú priaznivé prostredie pre ryby zvyšovaním hladiny rozpusteného kyslíka vo vode. Obsahujú mikroorganizmy, ktoré spĺňajú prísne normy a sú bezpečné pre ľudí, zvieratá a vodné rastliny. Baktérie dokonale rozkladajú kaly, usadeniny a veľké množstvo zlúčenín vo vode ako sú zlúčeniny dusíka a fosforu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo iných problémov vám radi poradíme.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie