Baktérie do jazierka

Bakteriálne prípravky pre jazierka a rybníčky s biologicky aktívnou zložkou, ktorá efektívne a rýchlo zbavuje vaše jazierko usadením a organického znečistenia. Účinné baktérie zvyšujú priehľadnosť v jazierku a obnovujú jeho biologickú rovnováhu zlepšujú čistotu vody a vytvárajú priaznivé prostredie pre ryby zvyšovaním hladiny rozpusteného kyslíka vo vode. Obsahujú mikroorganizmy, ktoré spĺňajú prísne normy a sú bezpečné pre ľudí, zvieratá a vodné rastliny. Baktérie dokonale rozkladajú kaly, usadeniny a veľké množstvo zlúčenín vo vode ako sú zlúčeniny dusíka a fosforu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo iných problémov vám radi poradíme.

6 položiek celkom

Cena

2184
12184
Baktérie do jazierka a rybníčkov - Baktoma JR 0,5kg
od 21,90 €

Extra účinné baktérie do jazierok a rybníkov. /AKCIA 2+1/ Prírodne baktérie pre Vaše čisté záhradné jazierko alebo záhradný rybníček bez siníc a rias (pre 15 m2).

Kód: JR/0-5
Baktérie do jazierka a rybníkov - PTP PLUS 1kg
Tip
ZADARMOZADARMO
od 84 €

Extra účinné baktérie do rybníkov a jazier. /AKCIA 2+1/ Prírodný bakteriálny výrobok pre čisté jazerá a rybníky bez siníc a organického bahna (pre 200 m2).

Kód: PTP/1 X
startovcie
od 21,90 €

Extra účinné štartovacie baktérie do jazierok a rybníkov. /AKCIA 2+1/ Prírodné štartovacie baktérie pre Vaše čisté záhradné jazierko a záhradný rybníček po zime...

Kód: JS/0-5
Laktobaktérie do jazierka - LBA PLUS 0,5kg
od 29,90 €

Laktobaktérie do jazierok a rybníčkov. /AKCIA 2+1/ Prírodné laktobaktérie zaisťujúci výborný zdravotný stav rýb vo Vašom jazierku alebo rybníčku (pre 25 m2).

Kód: LBA/0-5
Zazimovač jazierka a rybníčkov - Baktoma ZR 0,5kg
od 21,90 €

Extra účinné baktérie do jazierok a rybníčkov. /AKCIA 2+1/ Prírodné baktérie pre zazimovanie Vášho jazierka alebo rybníčka pri nízkych teplotách.

Kód: ZR/0-5
baktoma 2+1 rybniky min (1)
35 €

Prírodne baktérie pre Vaše čisté záhradné jazierko alebo záhradný rybníček bez siníc a rias (pre 15 m2).

Kód: 100