100% účinný spôsob ako odstrániť nepríjemný zápach z vašej ČOV

Ako odstrániť nepríjemný zápach z domovej ČOV?

Tiež poznáte ten typický zápach čističky odpadových vôd (ČOV) pri náhlej zmene počasia, alebo pri vyšších teplotách? Máte v ČOV upchaté filtre, plné komory organického odpadu, nánosy, alebo kaly, ktoré výrazne znižujú filtračný a sedimentačný účinok ČOV a musíte často platiť za údržbu?

Máme pre Vás a Váš rodinný dom, chalupu, alebo chatu s ČOV pomoc. Výrobok BAKTOMA DOMOVÁ ČOV od spoločnosti Baktoma Vám pomôže odstrániť zápach aj kaly z Vašej čističky odpadových vôd. S produktmi spol. Baktoma nemusíte často platiť drahú údržbu čističky odpadových vôd a následnú likvidáciu organických odpadov!

Výrobok BAKTOMA DOMOVÁ ČOV je zmes vybraných a špeciálne vypestovaných kmeňov baktérií, ktoré rozkladajú organické látky. Keď sa baktérie dostanú do vody obsahujúce organický odpad, začnú byť aktívne, začnú produkovať špecifické enzýmy, s ktorých pomocou dokážu rozkladať bielkoviny, škrob, uhľohydráty, živočíšne a rastlinné tuky, papier a ďalšie organické odpadové materiály. Baktérie vyšľachtené v laboratóriách spol. Baktoma sú rýchle a veľmi účinné. Svojim pôsobením odstránia zápach a celý zdroj zápachu. Výrobok BAKTOMA DOMOVÁ ČOV znižuje hromadenie pevných nežiaducich organických látok, kalov a tvorbu peny v čističke odpadových vôd. Pôsobením baktérií sa z pevných kalov a usadenín stáva odpadová voda, ktorú je možné bez akýchkoľvek obáv použiť, ako hnojivovú zálievku pre kvety či zatrávnenej plochy.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché. Vaše domové čističky odpadových vôd obsahuju malé množstvo baktérií, ktoré pomáhajú rozkladať organický odpad. Pridaním našich baktérií zvýšite obsah baktérií vo Vašej ČOV a tým aj veľmi výrazne zrýchlite rozklad organického odpadu. 90% organického odpadu (fekálie) je tvorený z uhlíka, kyslíka a vodíka, ktoré sa v septiku vyskytujú v zlúčeninách. Tieto zlúčeniny baktérie neustále rozkladajú na jednoduchšie a jednoduchšie látky, až ich nakoniec rozloží na vodu H2O a oxid uhličitý CO2, kde CO2 sa uvoľňuje vo forme plynu do ovzdušia a voda H2O zostáva ČOV.

Naše bakteriálne prípravky teda priamo a veľmi účinne rozkladajú zdroje zápachu a tým odstráni zápach z ČOV vrátane chrást a kalov!
Baktoma dodáva bakteriálne zmesi v prášku, aby boli baktérie dlhšie uchovateľné. Pred použitím musíte baktérie aktivovať, oživiť. Postup je veľmi jednoduchý – potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do vlažnej vody v pomere plná odmerka: 3l vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte prostredníctvom WC do odpadového systému.
Každý nami ponúkaný výrobok spoločnosti Baktoma je 100% ekologický a prírodný produkt. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé bakteriálne kmene, kyseliny, lúhy, fosfáty či ďalšie ekologicky nevhodné látky.

Bakteriálna sila:

Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už 6 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálne sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje).
Čím vyšší obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa aj jeho bakteriálna sila. Z toho dôvodu uvádzame u každého nášho prípravku počet baktérií!
Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad!

U našich prípravkov nekupujete mačku vo vreci – pri každom výrobku uvádzame počet baktérií!

Všetky naše prípravky do ČOV nájdete >>> TU <<<