Ako sa zbaviť zápachu z latríny?

Čo si budeme klamať, každá návšteva neudržiavanej latríny dokáže senzoricky zamávať aj silnými jedincami. Ako zariadiť, aby sa z latríny nešírili nepríjemné pachy a my sme nemuseli vynakladať príliš veľké úsilie na jej údržbu?

Síce sa latríny nevyskytujú už tak často, ale v súčasnosti ich stále nachádzame na chatách, stavbách či v okolí rybníkov. Pre niektorých ľudí, je latrína spájaná s nepríjemným zápachom a nepohodlím, a to neplatí len o návštevníkoch latríny, ale aj jej majiteľoch. Ak by sme sa o latrínu nestarali a nevyvážali odpad, neskončilo by to práve najlepšie pre náš žalúdok. Ako sa však vyhnúť častému vyvážaniu spojenej s fyzicky náročnou manipuláciou a zároveň sa zbaviť zápachu?

Poznáte napríklad také pilinové WC? Tento spôsob neoddeľuje tekutý a pevný odpad, naopak zhromažďuje ich do spoločnej nádoby. Následne sa odpad zasype čerstvými pilinami, ktoré majú schopnosť absorbovať väčšinu vlhkosti. Takáto latrína takmer nezapácha, alebo je zápach porovnateľný s klasickou splachovacou toaletou. Samozrejme, že to nie je jediný spôsob, ako sa zbaviť zápachu. Môžeme sa zbaviť latríny, ale pravdepodobne to patrí k veľmi radikálnemu spôsobu, ako zničiť nepríjemný zápach. Často krát práve také riešenie, pre nás neprichádza do úvahy. V okolí chát či stavieb, kde nie je možné rátať s klasickou splachovacou toaletou, sú latríny jediná možnosť.

Použite baktérie Baktoma LA

Najvhodnejšou a najjednoduchšou alternatívou je aplikácia baktérií do latríny. Baktérie určené priamo do latríny, konkrétne Baktérie do latríny - Baktoma LA, nielenže eliminujú zápach šíriaci sa z latríny, ale aj úplne rozložia exkrementy spolu s toaletným papierom. Vďaka čomu nie je potrebné tak často vyprázdňovať latrínu, čím sa znižujú náklady spojené s vývozom odpadu. 

Výhody účinných baktérií Baktoma LA

  • úplne rozložia exkrementy a toaletný papier
  • výrazne znižujú náklady na vývoz
  • bezpečné použitie
  • prostredie bez zápachu
  • predlžuje životnosť suchej toalety
  • cenovo dostupné pre každého

 

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o našich produktoch, alebo máte otázky, napíšte nám a my odpovieme.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie