Štartovacie baktérie do jazierka - Baktoma JS 0,5kg

Kód: 128
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO
JAZIERKA 21 – ŠTARTOVACIE BAKTÉRIE BAKTOMA JS
57 €
Skladom

Prírodné štartovacie baktérie pre Vaše čisté záhradné jazierko a záhradný rybníček po zime bez siníc a rias (pre 40 m2).

Detailné informácie

Podrobný popis

JAZIERKA – ŠTARTOVACIE BAKTÉRIE  (BAKTOMA JS)

 

+Extra účinný naštartuje prírodné procesy po zimnom období
+Behom niekoľkých týždňov dochádza k biologickej rovnováhe
+Zlikviduje organické usadeniny, zakaleniu dna aj vodného stĺpca
+Významné zníženie chlorofylu A
+Odstráni riasy, sinice aj fosfor
+Spriechodní filtráčné médiá
+Zvýši obsah kyslíku v jazierku, rybníčku
+Bezpečný prípravok pre rastliny a (nedá sa predávkovať)

Extra účinný – obsahuje 1000 miliárd baktérií v 0,5 kg balení

 

Prírodné štartovacie bakteriálny prípravok pre čisté záhradné jazierko alebo rybníček po zime (pre 40 m2) – Extra účinný

Výsledkom pôsobenia prípravku BAKTOMA JS je čisté záhradné jazierko a rybníček bez siníc a zákalu po zimnom období. Dochádza k rozkladu organických usadenín na dne aj vo vodnom stĺpci. Výsledkom používania je odstránenie hnedej vody, odstránenie kalnej vody. Výrobok obsahuje vysoko mobilné prírodné baktérie s pozitívnou chemotaxou. Baktérie dokážu rozpoznať typ chemického odpadu a plávať ku nemu, pretože sa týmto odpadom živia a tým udržujú čistú vodu. Pri pôsobení výrobku dochádza k výraznému zníženiu fosforu a chlorofylu A v záhradnom jazierku a rybníčku. Dochádza k likvidácií rias a siníc tým, že baktérie spotrebujú látky podporujúce rast rias a siníc. Jazierko a rybníček sú bez fosfátov. Dochádza k odstráneniu hnedej vody, zakalenej vody a celkového zakaleniu vo vodnom stĺpci. Zvyšuje sa obsah kyslíku a odstraňují sinice. Prípravok BAKTOMA JS sa aplikuje jednorázovo po zime, kedy teplota vody dosiahne 10°C a viac. Následne doporučujeme pokračovať v dávkovaniu prípravku BAKTOMA JR alebo PTP Plus, inak sa biologický proces preruší.

Bakteriálna sila:

Predajom bakteriálnych prípravkov sa zabývame už cez 6 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálna sila prípravku (alebo počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje).

Čím vyšší je obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa i jeho bakteriálna sila. Z toho dôvodu uvádzame u každého nášho prípravku počet baktérií !

Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad!

 VÝHODY

+ naštartuje prírodné procesy po zimnom období

+ behom niekolkých týždnov dochádza k biologickej rovnováhe

+ zlikviduje organické usadeniny, zakalenie dna aj vodného stĺpca

+ významné zníženie chlorofylu A

+ odstráni riasy, sinice aj fosfor

+ zpriechodní filtry

+ zvýši obsah kyslíka v jazierku a rybníčku

+ bezpečný prípravok pre rastliny aj živočíchy (nedá sa predávkovať)

NÁVOD POUŽITIE:

Potrebné množstvo suchej zmesi baktérií nasypte do odobranej vody z rybníčku alebo jazierka v pomere 500 g prípravku : min. 5 litrov vody, premiešajte a polovicu ihneď nalejte naspäť do jazierka a druhú polovicu nalejte do filtra (pokiaľ je možné, aplikujte celú dávku do jazierka).

DÁVKOVANIE:

Dávkujte jednorázovo na jar 500 g balenia pre 40 mvodnej plochy jazierka alebo rybníčka pri teplote vody nad 10°C. Následne doporučujeme pokračovať v dávkovaní prípravku BAKTOMA JR alebo PTP Plus, inak príde k prerušeniu biologickej rovnováhy.

SKLADOVANIE:

Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 25°C. Zabráňte prístupu detí.

PRVÁ POMOC:

Po požití vypiť najmenej pol litra vody a vyvolať zvracanie. Pri vniknutí do očí vymyte väčším množstvom vody ( aspoň po dobu 10 minút). Pri styku s pokožkou umyte kožu vodou a mydlom. Pokiaľ trvá svrbenie, vyhľadajte lekársku pomoc.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Efekt v podobe biologickej rovnováhy sa prejaví po 4 – 6 týždňoch dávkovania výrobku BAKTOMA JS.

Teplotné rozmedzie účinnosti v jazierku je 5 – 25°C, rozmedzie pH 6,5 – 9. 
Pre optimálny účinok výrobku BAKTOMA JS je dôležité, aby jazierko alebo rybníček spĺňaly predpísané pH a teplotu.
Nutnosť pravidelného dávkovania prípravku BAKTOMA JR alebo PTP Plus.
Pri dávkovaný výrobku BAKTOMA JS nepoužívajte súčasne dezinfekčné prostriedky alebo iné prípravky na báze chlóru, vzduchovače alebo filtráciu môžete nechať zapnutú, UV lampu musíte vypnúť (zabíja baktérie).

Balenie: 3 x 0,5 kg dóza

(plná odmerka je cca 25 g. zmesi)

Záruka: 12 mesiacov od otvorenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové balíčky 2 + 1
Hmotnosť: 1.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 1.5.2022
produkt som vyskušal na základe odporučenie známeho a odftedy nakupujem len produkty od baktomy som snima velmi spokojný.produkty od dr bakteria sa nedaju porovnať s baktomy, od kedy používam produkty baktoma tak 15000 litrove jazierko je dokonale zvládnuté spozdravom jan.