Baktérie pre zdravé záhony - Baktoma ZH 0,5kg

Kód: 291
€13
Skladom
  • Zvýšenie výnosov úrody.
  • Zlepšenie zdravia záhonov.
  • Zosilnenie koreňov aj výhonov.
  • Významné obmedzenie listových chorôb.
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje a chráni.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 0,5 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálny prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu rastu záhonov

Prípravok Mr. Bacteria No. 21 je zmes pôdnych baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre podporu rastu a posilnenie zdravia záhonových rastlín (ovocie, zelenina, kvety). Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie rastlinami. Vytláčajú patogény, záhon vyživujú a podporujú jeho zdravý rast. Pre záhon sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Výrazne stimuluje prirodzenú odolnosť proti listovým chorobám (múčnatka, plesne, huby ...), zosilnejú korene ako aj celá nadzemná časť rastliny, rastlina lepšie a viac plodí.

Návod na použitie:

1 odmerku alebo 1 vrecko prípravku rozpustiť v nádobe s odstátou vodou. 1 dávka vystačí na 10 m2 záhonu. Po aplikácii udržovať zeminu záhonu vlhkú. Aplikovať cca 1x za 14 dní.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie