Baktérie pre zdravé záhony - Baktoma ZH 0,5kg

Kód: 291
Novinka
Značka: Baktoma
12,90 €
Skladom
  • Zvýšenie výnosov úrody.
  • Zlepšenie zdravia záhonov.
  • Zosilnenie koreňov aj výhonov.
  • Významné obmedzenie listových chorôb.
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje a chráni.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 0,5 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálny prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu rastu záhonov

Prípravok Baktoma ZH je zmes pôdnych baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre podporu rastu a posilnenie zdravia záhonových rastlín (ovocie, zelenina, kvety). Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie rastlinami. Vytláčajú patogény, záhon vyživujú a podporujú jeho zdravý rast. Pre záhon sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Výrazne stimuluje prirodzenú odolnosť proti listovým chorobám (múčnatka, plesne, huby ...), zosilnejú korene ako aj celá nadzemná časť rastliny, rastlina lepšie a viac plodí.

Návod na použitie:

1 odmerku alebo 1 vrecko prípravku rozpustiť v nádobe s odstátou vodou. 1 dávka vystačí na 10 m2 záhonu. Po aplikácii udržovať zeminu záhonu vlhkú. Aplikovať cca 1x za 14 dní.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: