Baktérie pre zdravé stromy a kríky - Baktoma SK 0,5kg

Kód: 282
Novinka
Značka: Baktoma
12,90 €
Skladom
  • Zvýšenie výnosov úrody.
  • Zlepšenie zdravia stromov a kríkov.
  • Zosilnenie koreňov aj výhonov.
  • Významné obmedzenie listových chorôb.
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje a chráni.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 0,5 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálny prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu rastu stromov a kríkov

Prípravok Baktoma SK je zmes pôdnych baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre podporu rastu a zdravia rastlín. Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie stromami a kríkmi ako výživu. Vytláčajú patogény, rastlinu živia a podporujú jej zdravý rast. Pre rastlinu sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Výrazne stimuluje prirodzenú odolnosť proti listovým chorobám (múčnatka, plesne, huby), čo má za následok zosilnenie koreňového systému aj celej nadzemnej časti stromov a kríkov.

Návod na použitie:

1/2 odmerky alebo ½ vrecka prípravku rozpustiť v nádobe s odstátou vodou. 1 dávka vystačí na 1 urastený strom alebo 2 kríky. Po aplikácii udržovať zeminu vlhkú. Pri novo vysadených stromoch a kríkoch aplikovať ihneď po vysadení, následne cca 1x za 14 dní.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: