Baktérie pre zdravé semená, osivá a sadenice - Baktoma SM 0,5kg

Kód: 285
€13
Skladom
  • Zlepšuje klíčivosť semien osív a sadeníc.
  • Zabezpečuje kvalitné zakorenenie a urýchľuje tvorbu koreňovej sústavy.
  • Podpora zdravého rastu od prvého dňa klíčenia.
  • Významné obmedzenie listových chorôb.
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje a chráni.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 0,5 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálny prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu výživy a klíčivosti semien, osív a sadeníc

Prípravok Baktoma SM je zmes baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre zlepšenie zdravia a podporu výživy a klíčivosti semien, osív a sadeníc. Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie rastlinami. Potláčajú patogény, rastlinu živí a podporujú jej zdravý rast. Pre rastlinu sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Výrazne stimuluje prirodzenú odolnosť proti listovým chorobám (múčnatka, plesne, huby), rastie objem a hmotnosť koreňa aj nadzemné časti rastliny, výhony sú dlhšie a silnejšie.

Návod na použitie:

1 odmerku alebo 1 vrecko prípravku zmiešať s 1 odmerkou semienok, osív alebo sadeníc premiešať, vysiať. Po vysiatí udržovať substrát a pôdu okolo vlhkú.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie