Baktérie pre zdravé izbové rastliny - Baktoma IR 0,5kg

Kód: 279
€13
Skladom
  • Zosilnenie stavby celej rastliny.
  • Zlepšenie zdravia rastlín.
  • Významné obmedzenie listových chorôb.
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje aj chráni rastlinu aj koreňový systém.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 0,5 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálny prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu rastu rastlín

Prípravok Baktoma IR je zmes pôdnych baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre podporu rastu a posilnenie zdravia izbových rastlín Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie rastlinami. Produkt svojou činnosťou potláča patogény, rastlinu vyživuje a podporujú jej zdravý rast. Pre rastlinu sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Výrazne stimuluje prirodzenú odolnosť proti listovým chorobám (múčnatka, plesne, huby), čo má za následok zosilnenie koreňového systému aj celej nadzemnej časti rastliny.

Návod na použitie:

1/2 odmerky alebo ½ vrecka prípravku rozpustiť v 5 litrovej kanvici s odstátou vodou a kvety zaliať. Po aplikácii udržovať zeminu neustále vlhkú. Aplikovať viac krát za sezónu.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie