Baktérie pre váš zdravý trávnik - Baktoma TR 1kg

Kód: 288
Novinka
Značka: Baktoma
21,90 €
Skladom
  • Významné obmedzenie trávnych ochorení.
  • Zdravší, odolnejší, hustejší trávnik!
  • Komplexný výrobok, ktorý zároveň vyživuje a chráni.
  • Podpora zdravého rastu Vášho trávnika.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie.

Extra účinný – obsahuje 400 miliárd baktérií v 1 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový prírodný bakteriálne prípravok pre zlepšenie zdravia a podporu rastu trávnikov

Prípravok Baktoma TR je zmes baktérií kombinovaná s vybranou mikrovýživou pre podporu a zdravý rast Vašich trávnikov. Baktérie obsiahnuté v produkte rozkladajú pôdne minerály čím ich robia ľahko rozpustnými a prístupnejšími pre ich následné využitie rastlinami.  Vytláčajú patogény, trávu vyživujú a podporujú jej zdravý rast. Pre trávne steblá sa stane dostupnejším najmä fosfor, draslík a železo. Podstatne sa zvýši odolnosť proti trávnym chorobám, zosilnejú korene aj celá nadzemná časť, trávnik zhustne a bude lepšie hospodáriť s vodou.

Návod na použitie:

Prípravok rovnomerne aplikujte po celej ploche trávniku. Pre rovnomernú aplikáciu je možné zmiešať s pieskom. 0,5 kg prípravku vystačí na 100 m2 trávniku. Po aplikácii trávnik dostatočne zalejte. Je možné aplikovať aj tesne pred dažďom (do 24 hodín). Aplikovať 1-3x za sezónu.

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie

Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín. 

Dodatočné parametre

Kategória: Baktérie pre domácnosť a záhradu
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: